TOI TOI Polska

 
 
You need to upgrade your Flash Player
 

Aktualności

 
 

Nowości

 

Światowy Dzień Toalety

Data dodania: 2016-11-25 10:51

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Toalety zorganizowaliśmy we Włocławku, wraz z  Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych. Dzięki uprzejmości dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu 21.11.2016 ustawiliśmy miasteczko na terenie przyszkolnego parkingu.

Wraz z dzwonkiem na drugą godzinę lekcyjną przywitaliśmy pierwszych gimnazjalistów i zaprosiliśmy do udziału w przygotowanych konkurencjach, a było w czym wybierać. Na pierwszy rzut liczni chętni mogli się zmierzyć w biegu z MINI. Bieg z naszą najmniejszą toaletą był sporym wyzwaniem dla uczestników i wyzwalał sportową zaciętość, potwierdzoną niewielką różnicą czasów, w jakim pokonywany był przygotowany dystans.

Na młodzieżowych artystów czekała specjalna ścianka Graffiti, na której można było za pomocą farb w spray’u przedstawić swoją wizję toalety. Kolejną konkurencją z elementem dyscypliny sportowej był rzut do celu, którym były kosze na śmieci, termos do toalety z wymiennym zbiornikiem oraz zbiornik z TOI Mini. Tu wielu uczestników okazało spore zamiłowanie do koszykówki, pomimo tego, że piłką była rolka papieru toaletowego.

Tuż obok, również przy wykorzystaniu papieru toaletowego, powstawały ludzkie mumie w stylu dowolnym. Konkurencja ta przyciągnęła sporą rzeszę obserwatorów, licznie fotografujących się z powstałymi „stworami”. Wisienką na torcie był labirynt. Stworzony z toalet TOI Plus oraz ogrodzeń przestawnych z plandekami. Każdy z uczestników musiał przebiec licznymi alejkami wewnątrz utworzonego labiryntu, dodatkowo trzeba było odnaleźć schowane osoby, czekające z przygotowanymi pytaniami.  Aby nikt nie zaginął w labiryncie, nad głowami unosił się dron, filmujący poczynania startujących.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali atrakcyjne nagrody z upominkami. Na wszystkich czekała przepyszna grochówka, prosto z wojskowej kuchni polowej. Zaprezentowaliśmy również gamę naszych przenośnych toalet oraz najmłodsze dziecko w rodzinę – przyczepę TOI Duo.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video oraz zdjęć z imprezy: https://www.youtube.com/watch?v=EJD8xf3lmh0

Autor: Dariusz Dolatowski

Dzien

Dzien 2

Dzien 3

 

Wróć