TOI TOI Polska

 
 
You need to upgrade your Flash Player
 

Aktualności

 
 

Nowości

 

VIP Studio i VIP Studio Plus - nowe produkty klasy premium w ofercie TOI TOI Polska

Data dodania: 2012-09-19 13:51

Firma TOI TOI Polska z przyjemnością informuje o wprowadzeniu nowych produktów do oferty imprezowej. VIP Studio i VIP Studio Plus to zestawy kontenerowe stanowiące wysokiej klasy obiekt biurowy. Wnętrze, które może być dowolnie konfigurowane, zapewnia dużą powierzchnię użytkową - w dzień oświetloną naturalnym światłem słonecznym, a po zmroku wysokowydajnym i jednocześnie energooszczędnym systemem oświetlenia. Obiekty posiadają dwu kondygnacyjną konstrukcję. W obu wersjach na poziomie piętrowym, do którego prowadzą drewniane schody, znajduje się dodatkowe pomieszczenie połączone z tarasem widokowym. Wnętrze zestawów kontenerowych linii VIP Studio posiada dużą liczbę dostępnych gniazdek elektrycznych, ogrzewanie elektryczne i opcjonalną kratownicę umożliwiającą zamontowanie dodatkowego oświetlenia lub systemu audio. Dodatkowo wersja VIP Studio Plus wyposażona jest w klimatyzator, dodatkowy zestaw ogrzewania i oferuje o połowę większą, względem VIP Studio, powierzchnię biurową.
W zewnętrznych ścianach modułów znajdują się gniazda elektryczne, a także otwory umożliwiające wprowadzenie do pomieszczenia np. przewodów transmisyjnych, światłowodów itp. Podwieszane i podświetlone zewnętrzne kasetony reklamowe pozwalają na szybki montaż własnej kreacji reklamowej lub grafiki informacyjnej. Dodatkowo drzwi i okna kontenera wyposażone są w wewnętrzne rolety przeciwsłoneczne.

Specyfikację techniczną znajdą Państwo na dedykowanych nowym produktom pod stronach: VIP Studio i VIP Studio Plus, a także w siedzibach oddziałów TOI TOI Polska.

tl_files/zdjecia do innych kategorii/AKTUALNOSCI/2012/VIPSTUDIO/vipzzz1.jpg

tl_files/zdjecia do innych kategorii/AKTUALNOSCI/2012/VIPSTUDIO/vipzzz1a.jpg


 

Wróć