Logowanie
zaloguj się
Przypomnij hasło
wyślijPowrót
Sukces!
Link do zmiany hasła został wysłany na [email protected]
ZAMKNIJ

UCZCIWOŚĆ, RZETELNOŚĆ, AUTENTYCZNOŚĆ

Dla nas compliance czyli zgodność to coś więcej niż przestrzeganie zasad i przepisów. TOI TOI & DIXI to zaufane marki o wysokich standardach jakości. Odpowiedzialne postępowanie i wartości takie jak uczciwość, rzetelność i autentyczność są dla nas oczywistością i stanowią podstawę zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci i partnerzy biznesowi każdego dnia. Przyjmowanie odpowiedzialności oznacza również działanie zgodne z prawem. Uczciwość naszych działań biznesowych jest dla nas bardzo ważna. Nie akceptujemy żadnego postępowania, które narusza zasady.

KODEKS POSTĘPOWANIA

Nasze korporacyjne zasady zgodności zostały określone w Kodeksie Postępowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czy określone postępowanie lub okoliczności w TOI TOI & DIXI mogą naruszać postanowienia Kodeksu Postępowania, innych polityk i procedur, a nawet prawa, takie obawy dotyczące zgodności należy niezwłocznie rozwiązać. Daje nam to możliwość odpowiedniego rozstrzygnięcia potencjalnych problemów i uniknięcia poważnych szkód dla firmy i jej pracowników.

LET US KNOW! SYSTEM DLA SYGNALISTÓW

Oferujemy naszym pracownikom, a także naszym klientom, dostawcom i innym partnerom biznesowym możliwość korzystania z „Let us know!” - systemu dla sygnalistów w celu wskazania ewentualnych naruszeń zgodności. W ten sposób zgłoszenia można składać na całym świecie i przez całą dobę – bezpiecznie, poufnie i, na życzenie, całkowicie anonimowo. Z„Let us know!” - systemu dla sygnalistów należy korzystać w sposób odpowiedzialny. Należy przekazywać tylko takie informacje, które sygnalista uważa za zgodne z jego najlepszą wiedzą i przekonaniem. Nie ma tu miejsca na fałszywe oskarżenia lub wprowadzające w błąd informacje.

Infolinia Compliance:

Telefon +49 2102 9538001

ZGŁOSZENIE ONLINE
Zamów online