Logowanie
zaloguj się
Przypomnij hasło
wyślijPowrót
Sukces!
Link do zmiany hasła został wysłany na [email protected]
ZAMKNIJ
Oferujemy przenośne rozwiązania i koncepcje higieniczne w dowolnym miejscu. Robimy to w sposób jak najbardziej oszczędzający zasoby i przyjazny dla środowiska. Dlatego od wielu lat podejmujemy wyzwanie integracji zrównoważonych procesów z naszym własnym łańcuchem wartości. W 2022 roku poszliśmy o krok dalej i zaczęliśmy wprowadzać w firmie systematyczne zarządzanie zrównoważonym rozwojem. Nasze podejście do zrównoważonego rozwoju wykracza daleko poza ochronę zasobów i unikanie odpadów. Kierujemy się trzema strategicznymi filarami: usługi i produkty, środowisko i pracownicy.

Usługi i produkty

USŁUGI i PRODUKTY

Zrównoważony rozwój zaczyna się od rozwoju produktów i usług. Dotyczy to wszystkich trzech obszarów działalności – higieny, produkcji oraz badań i rozwoju – które połączyliśmy w tym strategicznym filarze. Dzięki naszemu zaangażowaniu w higienę wnosimy ważny wkład w profilaktykę zdrowotną - nawet podczas pandemii. Rozwijamy i produkujemy trwałe produkty. Ponadto oszczędzamy zasoby poprzez upcykling i recykling. Produkcja jest wspierana przez jednostkę badawczo-rozwojową, która stale optymalizuje nasze istniejące usługi i produkty oraz opracowuje nowe przyszłościowe rozwiązania.

Dane i fakty

11.359.738 Serwisów rocznie
314.717 Toalet przenośnych
35.064 Kontenerów
Długość życia produktów to ponad 20 lat

Środowisko

ŚRODOWISKO

Mamy świadomość, że nasz model biznesowy wymaga od nas również znaczącego wkładu w ochronę naszego środowiska. Z tego powodu stale mierzymy i analizujemy wpływ naszych działań na środowisko podczas całej naszej działalności biznesowej. Starannie wykorzystując zasoby, w razie potrzeby stosując środki czyszczące i odpowiednio usuwając ścieki, staramy się mierzyć, analizować i minimalizować wpływ naszych działań na środowisko.

Dane i fakty

77.479.154 Przejechanych kilometrów
74.420 T śladu węglowego
210.443.700 litrów świeżej wody
1.581.843.517 litrów zaoszczędzonej wody

Pracownicy

PRACOWNICY

Dzięki swojej sile i motywacji nasi pracownicy są podstawą sukcesu Grupy TOI TOI & DIXI – również w zakresie naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Dlatego dla nas konsekwentne zarządzanie BHP jest najwyższym priorytetem. Minimalizujemy ryzyko i stale optymalizujemy bezpieczeństwo pracy. Nieustanne szkolenie i dokształcanie oraz praktykowana kultura korporacyjna charakteryzująca się różnorodnością i wzajemnym szacunkiem są podstawą wdzięcznej współpracy.

Dane i fakty

27 krajów
4.019 Pracowników
1.941 Kierowców serwisowych
44 lata
Ø starszych firm na rynku

Pobierz raport

RAPORT PODSUMOWUJĄCY ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ 2022

W naszym aktualnym krótkim raporcie na temat zrównoważonego rozwoju chcielibyśmy poinformować, w jaki sposób zakotwiczamy zrównoważony rozwój w firmie, jakie procesy i środki w zakresie zrównoważonego rozwoju zostały już zintegrowane w trzech filarach oraz z jakimi wyzwaniami obecnie się mierzymy i będziemy musieli stawić czoła w przyszłości.

Zamów online